Записаться на бесплатный урок
English (United Kingdom)Ukrainian (UA)
Наша сторінка у Facebook

Наші партнери:

Громадське об'єднання ПОСТУП Поступінформ — інформаційний щотижневик
Діловий Союз України liberal.in.ua
Общественное объединение Співвітчизник
Громадянська Рада Якість життя

Як вивчити іноземну мову?

PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 12 липня 2011, 10:53

Часто можна почути запитання: скільки потрібно часу для того, щоб вивчити іноземну мову. Але на наш погляд, головне не скільки потрібно часу, а наскільки ефективно можна вивчити мову, пройшовши один рівень, навіть початковий. Як зробити так, щоб по закінченню 1 рівня вивчений матеріал не забувся, щоб у потрібний час ви змогли використати свої знання. Адже відомо, що можна вчити мову все життя, і при спілкуванні з іноземцем розгубитися і не сказати нічого, і навпаки, пройшовши один рівень курсу, можна впевнено і грамотно висловлювати свої думки. Отже, що ж для цього потрібно?

Необхідно пам’ятати, що будь-який вчитель, репетитор чи курси є посередником між Вами та реальним середовищем використання мови. Чи просите Ви коли-небудь придбати вам одяг? Мабуть ні. Скоріш за все Ви самі підете до магазину, приміряєте, доторкнетесь до матеріалу, розглянете колір, і оберете на свій смак. Так само і з мовою. Щоб дізнатися, яка вона насправді, слід спілкуватися безпосередньо з носіями. Як можна цього досягти – відвідуйте розмовні клуби, читайте книжки в оригіналі (до речі вони є за різними рівнями складності), слухайте музику лише тією мовою, яку вивчаєте, наблизьте  себе до мовного середовища самостійно. А вже вчитель може скоригувати Ваші знання, порівняти з рідною мовою, порадити як саме для Вас легше та ефективніше буде засвоюватись матеріал. Як консультант в магазині одягу.

Розгляньте складові успіху вивчення іноземної мови? Чи всіх їх Ви дотримуєтесь при вивченні? Ні? Це може означати, що Вам сподобався колір одягу, але про матеріал Ви забули спитати у консультанта. Чи буде така покупка вдалою? Також ні.

«Ну добре, - подумали Ви. - На заняття я ходитиму, на розмовні клуби також якось забігатиму. Музику іноземну я люблю, фільми американські також, навіть іноді прислухаюсь що там кажуть за дубляжем… пару книжок придбаю… Але ж як використовувати мову у повсякденному житті? Спілкуватися з людьми іноземною?»

Та відповідь проста. Давно пора вже було змінити інтерфейс Вашого комп’ютеру та мобільного телефону на іноземну мову. Можна з друзями спілкуватися іноземною, хоча б деякі фрази, а можна і знайти друга по листуванню, зараз технології дозволяють – Skype, ICQ стануть на допомозі. Ідете до магазину? Складайте список покупок іноземною мовою. Їдете у маршрутці? Перекладайте розмови людей, що ви чуєте. Описуйте, що ви бачите навколо, іноземною мовою. А слова, які викликали у Вас труднощі з перекладом, записуйте окремо в зошит, і перевіряйте по словнику, зверніться до вчителя, як до консультанта, чи носія мови, як до виробника, щоб пояснили Вам як та чи інша фраза буде звучати іноземною, адже не все можна перекласти дослівно.

Наша школа «Логос Преміум» як посередник між Вами та реальним мовним середовищем пропонує вам допомогу в усіх компонентах успіху у вивчені мови.

Отже, вдалих Вам покупок…ой… тобто, перепрошую, УСПІХІВ У ВИВЧЕННІ МОВИ!!!

Останнє оновлення на Субота, 24 серпня 2013, 12:19