Записаться на бесплатный урок
English (United Kingdom)Ukrainian (UA)
Наша сторінка у Facebook

Наші партнери:

Громадське об'єднання ПОСТУП Поступінформ — інформаційний щотижневик
Діловий Союз України liberal.in.ua
Общественное объединение Співвітчизник
Громадянська Рада Якість життя
Головна Наш персонал

Наш персонал

Компанія «Логос Преміум» заснована на 15-річному досвіді її засновників у сфері лінгвістики і права. Відповідно наша команда складається з високодосвідчених та висококваліфікованих працівників.

Фахівці в галузі права

Наші фахівці - кваліфоковані юристи, адвокати, правознавці, які мають досвід роботи в усіх сферах права: цивільне, трудове, адміністративне, кримінальне право, адміністративне, митне і податкове. Співпрацюємо з громадськими організаціями, завдяки яким маємо можливість контролювати судочинний процес, виконання рішень органами влади, включаючи виконавчу службу, і врешті решт досягати справделивості. Девіз наших фахівців - Виграє тільки той, хто обізнаний і вчасно діє. Безвихідних ситуацій не буває!

Перекладачі

Центр перекладів «Логос Преміум» має штатних перекладачів з англійської, німецької та більш ніж 10 позаштатних перекладачів з інших мов, деякі з них, наприклад, перекладач грецької мови на даний час проживає у Греції, отже володіє мовою на рівні носія мови. Перекладачі центру перекладів «Логос Преміум» є високодосвідченими та кваліфікованими, володіють дипломами за спеціальністю «перекладач» та досвідом роботи більш ніж 10 років. Більшість з них стажувалися за кордоном в країнах, мови якої перекладають.
При необхідності резюме перекладачів та тестові переклади надаються замовникам.

Викладачі

Ви шукаєте репетитора з англійської мови для своєї дитини, але переживаєте, щоб додаткові заняття з англійської мови не були великим навантаженням для неї? Наші вчителі мають кваліфікацію викладання в початковій школі, проводять заняття у ігровій формі, з великою кількістю наочного матеріалу та іграшок, домашні завдання для молодшого шкільного віку часто відносяться лише до розфарбування, вирізання, що цікаво дітям такого віку.Носії мови мають досвід викладання мови, роботи з дітьми та безперечну вимову! Володіють російською та українською мовою, що полегшить спілкування з дітьми, але не сподівайтеся на це!!! 90% заняття з дітьми проходить повністю англійською мовою, а з дорослими усі 100%. Повне занурення у мовне середовище.

І ГОЛОВНЕ:

Ми знаємо різницю між адвокатом і юристом, між викладачем і перекладачем. І усвідомлюємо, що кожен має займатися своєю справою!