Записаться на бесплатный урок
English (United Kingdom)Ukrainian (UA)
Наша сторінка у Facebook

Наші партнери:

Громадське об'єднання ПОСТУП Поступінформ — інформаційний щотижневик
Діловий Союз України liberal.in.ua
Общественное объединение Співвітчизник
Громадянська Рада Якість життя

Перший раз в перший клас

PDF Друк e-mail
Написав Татьяна   
Вівторок, 01 вересня 2015, 17:34

Вітаємо Вас, шановні мами і тата, з тим, що Ваше дитя вже виросло, стало на рік старше, розумніше, красивіше, здоровіше і тепер Ви вже в школі, де на Вас чекає неймовірний досвід і цікаві знання.

Цей розділ присвячений саме вам. Ми розповімо, як ми проводимо заняття з першачками. Але спочатку трішки критики.

Перший раз в перший клас, але це зовсім не означає, що ваше дитя ще зовсім не знайоме з англійською мовою. Зараз стало дуже популярно проводити заняття з англійської в дитячому садочку. Батьки, які мають змогу, віддають свою дитину на заняття з англійської мови якомога раніше. І коли приходять діти до школи, вони вже мають достатній запас слів з найпоширеніших тем. Тварини, їжа, кольори, цифри, діти вміють відрекомендувати себе, розповісти де вони живуть, про свою сім'ю, тощо. Але в школі вони все починають вчити заново. Загальноосвітня школа не розрахована на те, що ви вже вчили мову раніше. І ви будете знову вчити ці самі теми. Що ж в результаті? Дитині нудно на уроці, вона вже цей матеріал знає, за рік втрачаються навички вивчення нових слів, зникає мотивація, і в 2-му класі англійська стає нецікавим предметом. Або навпаки: дитина стає дуже впевненою в своїх знаннях, все їй дається легко, бо вона знає матеріал,який дається на уроці. Але потім, в другому чи, навіть третьому класі, коли почнеться дійсно новий, складний матеріал, дитина буде продовжувати легковажно ставитися до матеріалу, і не засвоюватиме його.

З іншого боку в першому класі в школі за програмою навчають дітей читати. Але як? Якщо роздивитися книжки, які використовуються в школах для навчання дітей читати, ми бачимо на першій сторінці Алфавіт. І вчителі витрачають декілька уроків, щоб вивчити алфавіт. Але хіба вивчення алфавіту означає вміння читати? Букви вивчаються в порядку, в якому вони стоять в алфавіті. Але хіба це найпоширеніші букви? Вивчивши перших десять літер A, B,C, D, E, F, G, H, I, J - Хіба можна з цих букв скласти слово? Хіба що BAG. Що ж виходить? 10 букв вивчено, десять уроків (а може й більше) витрачено, букви знаємо, але читати ще не вміємо. Та й взагалі, хіба так ми вчилися читати українською? Згадайте перші наші букварики. Перше слово, яке ми всі навчилися читати було Ау! Потім додалися букви О, И, М. І ми вже читали Ми, Мама, Ми у мами - перше речення. Потім Н, і вже читаємо тексти - Он мама, Ніна і Інна (Буквар. Вашуленко М.С., Вашуленко О.В.). Це називається усвідомлене читання. Звук - буква - склад - слово - текст. Чому б так не вчити англійською? В книжках українського видання взагалі не навчають буквам - зразу слова, читають, обводять, граматичний матеріал з перших сторінок (дієслово be) або просто обводять букви A - ant B - bear  (Обведіть ці букви - завдання в підручнику).В книжках іноземного видання також - просте обведення букв і слів.

Тому й виходить, що за рік, за перший клас, діти вивчають букви, але читати не вміють, все що вчили в садочку забувають, інтерес до англійської зникає і починаються складні невеселі будні вивчення граматики і сухого виконання вправ.

Що пропонують наші курси?

1. Групи першого класу розділяються на рівні: ті, хто вивчали мову в садочку і ті, хто не вивчали в садочку. Тим  діткам, що вже не перший рік вчать мову, пропонується підручник 2-го рівня, в якому матеріал, вивчений в садочку закріплюється і поглиблюється іншими словами і граматичним матеріалом.

2. Ми розробили і використовуємо наш власний підручник букварик з англійської мови, в якому букви подаються в порядку частоти їх вживання в англійській мові, і вже після перших трьох уроків діти можуть читати найпростіші слова з трьох-чотирьох букв. Підручник насичений цікавими вправами. Правила читання (відкритий склад / закритий склад тощо) подаються у вигляді казок. Вже до Нового року діти знатимуть усі букви, найважливіші буквосполучення, вмітимуть читати навіть незнайомі слова.

3. Крім вивчення букв на уроці діти багато слухають аудіо матеріалів з живою англійською мовою, співають пісні, грають в ігри, розігрують діалоги, і йдуть від нас з чудовим настроєм і з нетерпінням чекають наступного уроку!

Запрошуємо до нас усіх бажаючих! Приходьте, відвідайте безкоштовно пробні уроки, і ви побачите, що англійську можна вчити легко і цікаво.

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 02 вересня 2016, 10:28