Записаться на бесплатный урок
English (United Kingdom)Ukrainian (UA)
Наша сторінка у Facebook

Наші партнери:

Громадське об'єднання ПОСТУП Поступінформ — інформаційний щотижневик
Діловий Союз України liberal.in.ua
Общественное объединение Співвітчизник
Громадянська Рада Якість життя

Польська мова NEW

PDF Друк e-mail
Написав Татьяна   
П'ятниця, 01 вересня 2017, 20:21

 

Бажаєте навча тися в Польщі? Плануєте отримати карту поляка? Чи просто цікаво вивчення ще однієї мови, спорідненої з нашою українською?

Курси польської мови в мовній школі «Логос Преміум» спрямовані на досягнення нашими студентами мети навчання. Заняття є максимально ефективними, оскільки проводяться з застосуванням сучасних технологій кращими українськими спеціалістами, які проходили стажування за кордоном, а також дипломованими викладачами – носіями польської мови.

Наша основна мета – не просто вивчити правила, а навчити ГОВОРИТИ мовою. Тому заняття відбуваються в приємній і невимушеній атмосфері, що стимулює легке засвоєння матеріалу. Проте, ми дуже серйозно ставимося до систематичної і продуктивної роботи студента та його активної участі в заняттях.

Курси польської мови від «Логос Преміум» розроблені для слухачів різних вікових категорій і відбуваються з особливим врахуванням мети навчання

Польська мова для дітей:

Заняття в міні групах 4-6 учнів, два рази на тиждень по 50 хвилин. Вартість 360 грн/місяць. Є групи початкової школи 1-3 класи, групи середньої школи 5-9 класи. Для підготовки до екзаменів у ВНЗ Польщі рекомендуємо індивідуальні заняття. Вартість з’ясовуйте по телефону.

Польська мова для дорослих.


Заняття в міні групах 4-6 учнів, два або три рази на тиждень по 1,5 години. Вартість 560 грн (два рази на тиждень) або 840 грн (три рази на тиждень)

Доступні такі курси:


  • загальна польська мова
  • ділова польська мова
  • польська мова на Карту поляка
  • польська мова на Карту побиту
  • польська мова для роботи
  • польська мова для подорожей
  • розмовна польська мова

Вартість індивідуальних занять уточнюйте по телефону.

Усі рівні – від А0 до С2.

Останнє оновлення на П'ятниця, 01 вересня 2017, 20:31