Записаться на бесплатный урок
English (United Kingdom)Ukrainian (UA)
Наша сторінка у Facebook

Наші партнери:

Громадське об'єднання ПОСТУП Поступінформ — інформаційний щотижневик
Діловий Союз України liberal.in.ua
Общественное объединение Співвітчизник
Громадянська Рада Якість життя

Вартість юридичних послуг

Вартість юридичних послуг - Юридичні послуги

Вартість юридичних (правових) послуг

пн.

Вид послуг, що надається


Ціна послуги

1.

Консультація в офісі, короткий аналіз питання з наданням правових рекомендацій, ознайомлення з документами (до 10 сторінок).

300 грн.

2.

Усна консультація з виїздом в межах Києва (погодинно).

300 грн.

3.

Вивчення та аналіз документів, визначення перспективи подання позовної заяви до суду, іншої заяви, можливі шляхи розв’язання  питань (усна консультація).

 

500 грн.

4.

Досудове врегулювання спору, у тому числі супровід клієнта при укладенні угоди (участь в переговорах з контрагентом, консультації з інших питань, що виникають під час укладення будь-якої угоди, зокрема, договори з банком, кредитні та позикові угоди, договори міни, дарування майна, інвестиційні угоди, правова експертиза проекту договорів контрагента, узгоджень, тощо).


600-900 грн.


5.

Складання претензій, листів, скарг, і т.п. на досудовій, судовій стадії (за одну сторінку), ознайомлення з матеріалами справи (1 том).

 

200 грн.

6.

Підготовка документів для звернення до суду (загальної юрисдикції, адміністративного суду, справи про адміністративні правопорушення) (за одну сторінку).


200 грн.

7.

Представлення інтересів клієнта в суді загальної юрисдикції без урахування складених документів (місцевий суд) (погодинно) у справах немайнового, майнового характеру.

У справах майнового характеру окрім вартості юридичних послуг клієнт сплачує від 3-х до 10-ти процентів від ціни позову.

Представлення інтересів клієнта в апеляційному суді загальної юрисдикції (адміністративне судочинство) без урахування вартості складених документів (погодинно, але не менше одного судового засідання).

Представлення інтересів клієнта у касаційній інстанції (адміністративне судочинство) без урахування складених документів (погодинно, але не менше одного судового засідання).

 

400 грн.


договірна


800 грн.

 

 

1000 грн.


8.

Підготовка документів для звернення до господарського суду (третейського) (за одну сторінку).

300 грн.

9.

Представлення інтересів клієнта в господарському (третейському) суді (одне судове засідання) у справах немайнового, майнового характеру.

У справах майнового характеру окрім вартості юридичних послуг клієнт сплачує від 3-х до 10-ти процентів від ціни позову.

Представлення інтересів клієнта в апеляційному господарському суді без урахування складених документів (погодинно, але не менше одного судового засідання).

Представлення інтересів клієнта у касаційній інстанції (адміністративне судочинство) без урахування складених документів (погодинно, але не менше одного судового засідання).

 

500 грн.

договірна


1000 грн.


 

1200 грн.

10.

Представлення інтересів клієнта у кримінальних справах.

договірна

11.

Представлення інтересів у відділі державної виконавчої служби з метою реального стягнення коштів (майна) за постановленим у справі рішенням, а також виконання інших дій пов’язаних з виконанням виконавчого документу (погодинно).

У справах майнового характеру стягнення окрім вартості юридичних послуг клієнт сплачує від 3-х до 10-ти процентів від ціни стягнення, але тільки з реального виконання.

Складання листів, заяв, звернень, скарг, і т.п. документів, за кожну сторінку документа.


200 грн.

договірна


 

 

200 грн.

12.

Абонентське обслуговування юридичної особи (помісячно).

договірна

В кожному окремому випадку вартість визначається тривалістю надання юридичних послуг, складності питання, що потребує вирішення.

Витрати у сплаті судового збору, надання довіреності, відрядження за межі м.  Києва, авансування юридичних послуг, сплачується у відповідності до укладеного між сторонами договору про надання юридичних послуг.